Silne bóle głowy w 9. tygodniu ciąży

Witam jestem w 9 tygodniu ciązy dziś od około 2 godzin odczuwam silny ból w lewej strony taki promieniujący rozchodzi się do tyłu głowy i pod oko czy powinnam się martwić.W nocy też się nie wysypiam czy to może być coś złego?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli opisane dolegliwości mają duże nasilenie, sugeruję tego nie bagatelizować, tylko skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.