Zapytaj lekarza

1 , 0 2 4 , 9 5 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Silne napady lęku u nastolatka

witam od jakiegoś czasy spotykam sie z silnymi napadami lęku i czuje sie jak w śnie czyli wydaje mi sie jakby świat nie istaiał i ja sb to tylko urajam i patrze wgl inaczyj na świa jak jakaś inna osoba mam już to 2 miesiąć i ni wiem jak z tego wyjść i za ile to miie prosze o szybką odpowiedz ps mam 14 lat i boje sieo tym powiedzieć mamie
14 LAT ponad rok temu

Co składa się na atrakcyjność?

Jakie czynniki wpływają na naszą atrakcyjność? Dlaczego niektórzy wydają się na pierwszy rzut oka interesujący? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o atrakcyjności.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Napady lęku , o których wspominasz nie muszą oznaczać choroby. Warto zastanowić się czy nie dostarczasz sobie zbyt wielu wrażeń i emocji każdego dnia. Uspokojenie swojego rytmu dobowego ( w szczególności chodzi o sen) także może okazać się pomocne. Inną kwestią jest obawa przed rozmową z rodzicem. Z pewnością nie ma podstaw by obawiać się powiedzieć o swoim dyskomforcie mamie czy tacie. Jeżeli rzeczywiście lęk będzie się powtarzał nadal warto skorzystać z pomocy specjalisty.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Warto jest o tym porozmawiać z mamą, myślę że nie ma się czego obawiać. Warto też, skonsultować się ze specjalistą, który na pewno pomoże Tobie uporać się z objawami, które opisujesz.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy