Silne osłabienie po wycięciu ropniaka pomiędzy pośladkami

Dzień dobry.Mam 26lat,i chciała bym się poradzić co zrobić..2.10.14r.Przeszłam zabieg wycięcia dużego ropniaka z pomiędzy pośladków,przyjmowałam antybiotyki w szpitalu(pobyt 2dniowy) i w domu do zeszłej niedzieli.cały czas jestem strasznie osłabiona nie mam na nic siły.jak się zmusze do wyjścia na zmianę opatrunku to zalewają mnie poty,wracam i idę spać..wstanę i przez chwilę jest lepiej ale max30min duszności,mdłości,dziwne ala zawroty głowy,okropna bezsilność ,brak apetytu,senność.co to jest?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być skutkiem przebytego zabiegu. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.