Silny kaszel a kolejne przeziębienie

Witam! Zaczęłam chorować pod koniec października zaczęło się bardzo silnym kaszlem, niestety nie leczyłam niczym, między czasie gdy stan zdrowia lekko się poprawił chodziłam na treningi siłowe, zdarzyło się ze po treningu wzięłam prysznic i mimo suszenia włosów jednak wychodziłam na zewnątrz i się podziębiłam. Kaszel wrócił i ból gardła. Od 15 listopada brałam antyb.Bioracef zwalczył tylko kaszel. Zrobiłam przerwę od treningów a gdy się poprawiło nie mądrze wrociłam znów się pogorszyło. cdn N.SZ

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana kontrola u lekarza rodzinnego, badanie morfologii i crp.
Pozdrawiam