Siłownia przy zakrzepicy żył

Szanowni Państwo czy moge chodzic na silownie przy zakrzepicy(trening bardzo lekkimi ciezarkami na dokrwienie miesni oraz bieganie na biezni)Diagnza USG-Doppler z 05.01.2015 - " W zakresie zatok m. płaszkowatego obecne zwłóknienie skrzeplniny zreknalizowane w ok 50%. Przepływ dogłowowy zachowany, bez cech refluxu w badaniu w pozycji stojącej. Obustronne ujścia VSM i VSP wydolne,bez cech refuksu w badaniu pozycji stojącej"Lecze sie juz 1 miesiac, xarelto 20mg,1rozpozanie 16.12.2014,USG Dopplera

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zapewne lekki ruch nie jest przeciwwskazaniem, jednakże do czasu kontroli nie zalecałbym wykonywania ciężkich ćwiczeń. Pozdrawiam