Siniak utrzymujący się przez pół roku po urazie nogi

Witam. Jakieś pół roku temu wchodząc pod prysznic (z płytek) jedna noga poślizgnęła mi się, a drugą z całej siły uderzyłam w murek. Usłyszałam jakby coś strzeliło. Ból był dość mocny. Od razu pojawił się siniak. Jeśli chodzi o ból to dwa dni potem zupełnie nic nie czułam. Minęło już tyle czasu od tego uderzenia a siniak nadal jest.. nie zniknął. Nie wiem czy to istotne ale właśnie w tym miejscu (gdzie znajduje się siniak) włoski rosną mi bardzo szybko. Ogolę nogę i nigdzie oprócz owego miejsca włoski nie pojawiają się zbyt szybko, tam natomiast po 2-3 dniach. Nie wiem czy jest to powód do niepokoju, ale martwię się obecnością tego siniaka.

Szanowna Pani, niestety nie potrafię pomóc, dobrze by było aby dermatolog zobaczył tę zmianę