Długie utrzymywanie się siniaka i jego bolesność

Mam siniaka na nodze, po mocnym uderzeniu rok temu, siniak nie schodzi i delikatnie boli gdy go uciskam, czy powinnam się martwić? Czy on już tak zostanie?

Lek. Tomasz Budlewski

Prawdopodobnie wytworzył sie w tym miejscu krwiak, to nic groźnego, ale prosze dla pewności skonsultować sie z lekarzem rodzinnym, bez zobaczenia zmiany nie da sie okreslic tego na 100%