Skąpe miesiączki u 25-letniej kobiety

Witam serdecznie.Mam 25 lat i od pewnego czasu(pół roku-rok)zauważyłam,że moje miesiączki robią się skąpe. Wcześniej trwały ok. 5-6dni, natomiast teraz jest to tylko 3-4dni i mniejsze nasilenie. Najbardziej zaniepokoiła mnie ostatnia- trwała 2 dni i była skąpa-zużyłam tylko kilka podpasek. Dodam,że moja waga jest prawidłowa, praca nie jest bardzo stresująca, w ciąży nie jestem (robiłam test).Chcemy z partnerem mieć dziecko.Co może mi dolegać, jak to wyleczyc i czy utrudni mi to zajście w ciążę?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do ginekologa.