Skłonności do zdrady u męża

Witam moj problem dotyczy wlasciwie meza ma sklonnosci do zdradzania mnie dgy to sie wyda wypiera sie w zywe oczy .Poznajac kobiete podaje jej inne imiei wymysla nie stworzone chistorie udaje biznesmena ktorym nie jest wogole.Podczas klotni potrafi zucac czym ma pod reka uderzac glowa o sciane lub drzwi strasznie sie boje ze moze to byc poczatek jakiejs choroby psychicznej sama nie wiem co mam o tym myslec bardzo kocham meza chcialabym mu jakos pomodz ale nie wiem jak.Prosze o odpowiedz

Szanowna Pani, wiem ze możne to być trudne, ale proszę koniecznie namówić męża na wizytę u specjalisty. Dobry psychiatra najtrafniej postawi diagnozę, zaoferuje profesjonalną pomoc i przede wszystkim rozwieje wątpliwości. Objawy przez Panią opisane, rzeczywiście wyglądają niepokojąco, a samej możne być Pani trudno udzielić mężowi odpowiedniej pomocy. Serdecznie Panią pozdrawiam i życzę dużo siły.

Proszę poszukać dla siebie pomocy terapeuty lub dla Państwa jako pary (jeśli mąż wyrazi wolę uczestnictwa). być może rzeczywiście coś się z mężem dzieje, ale nie zdiagnozuje Pani tego przez internet.

Obawiam się, że postawienie diagnozy przez internet jest niemożliwe, potrzebny by był do tego szczegółowy wywiad z mężem. Natomiast w tej sytuacji powinna pani zadbać przede wszystkim o siebie i swoje bezpieczeństwo, a przede wszystkim nie poddawać się przemocy z jego strony. Zachęcam do wizyty w poradni zdrowia psychicznego i skonsultowania się z lekarzem psychiatrą.

Witam,

wygląda na to, że nie ma Pani możliwości szczerze i otwarcie porozmawiać z mężem, gdyż nie tylko wszystkiemu zaprzecza, ale jednocześnie rozmowy konfrontujące go z tym, jak Pani postrzega rzeczywistość, uruchamiają w nim agresywne zachowania. Zachęcam do namówienia męża na wizytę u psychologa w ramach terapii pary. Jeśli Pani mężowi zależy na małżeństwie, może to być motywacją do wzięcia udziału w takim spotkaniu. Psycholog pomoże stworzyć Państwu bezpieczne warunki do rozmowy na trudne tematy dotyczące Państwa związku.

Pozdrawiam,
Elwira Chruściel

Jeżeli poza rozmowami o kochankach nie widzi Pani u męża niepokojących objawów to może znaczyć, że te zachowania są jego przemyślaną obroną. Jeżeli tak jest to polecam jak najbardziej bardzo skuteczną w takich wypadkach terapię par.
Pozdrawiam