Skurcze dodatkowe serca u 31-latki

Witam serdwcznie:) Mam na imię Anna mam 31 lat i odkad pamiętam dukuczaja mi skurcze dodatkowe odczówam to jak by serce mi sie potykalo,przewracalo sie,jak by na chwile przestalo bic i przelewalo mi sie cos w klatce piersiowej :( jest to o tyle nie mile uczucie bo doprowadza mnie to do lęku a pare lat temu doprowadzilo mnie to do depresji.Dodam ze odczowam te skurcze nie zbyt często raz w tygodniu nieraz częsciej ale to przed miesiączką.Mialam echo serca ekg i nic nie wykazalo.czy to jest grozne

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazane byłoby wykonanie holtera ekg i konsultacja z kardiologiem, jeśli lekarze nie zaordynuje leczenia znaczy że nie jest ono konieczne w Pani przypadku.
Pozdrawiam