Skurcze mięśni, drętwienia i mrowienia

Witam mam na imię Justyna wiek 28 lat od trzech dni czuję silne skurcze ,mrowienie a także mam wrażenie jakbym nie czuła własnego ciała wciąż mi zimno zaczęło sie to tym iżnagle poczułam ból w nogach który był podobny do odczucia porażenia prądem i do dziś mam zdrętwiałe kończyny,brzuch ,ręce? co robić mieszkam w USA nie pracuje całe dnie spędzam w domu przed tv proszę o poradę.

Najpierw zwróć uwagę na tryb życia, odżywianie , brak ruchu !

Warto zacząć cos robić : gimnastyka, pływanie, zwiedzanie, kursy językowe,
najprostsza praca, nawet dorywcza!
Porozmawiaj najpierw z bliskimi, potem z lekarzem
Należy wziąć pod uwagę nasilenie , częstość i okoliczmności nasilania się drętwień
Jaki nastrój ?
Konieczna pełna konsultacja , rozmowa.
pozdrawiam