Skuteczne sposoby leczenia trądziku

SYNDI 35 Witam, mam poważne problemy z cerą. Zbadałam poziom androstendionu ( wynik: jeszcze raz taki jaki powinien być w normie). Ginekolog/endokrynolog przepisała mi Syndi 35. Wiem, że to bardzo silny lek. Czy istnieje jakiś inny sposób, abym wyleczyła trądzik? Branie doustnych antybiotyków i stosowanie preparatów bezpośrednio na skórę nie pomogło.

Oczywiście - jest wiele innych sposobów. Niesposób ich jednak wymienić bez dostosowania leczenia do konkretnych problemów pacjenta - a takowe można określić podczas wnikliwej, osobistej konsultacji.
Polecam kontakt z moją Panią kosmetolog - Agnieszką Gomolińską - ma doskonałe doświadczenie i pomogła wielu pacjentom.

Z pozdrowieniami