Skuteczność lampy antydepresyjnej

Czy lampa antydepresyjna to jest skuteczna czy to tylko marketingowy pomysł na zarobienie na ludziach z problemami?

Jednym pomaga innym nie.
Lecz łatwo stwierdzić czy pani pomoże:
Jeżeli wiosną pani stan się poprawia i latem nie ma pani problemów z samooceną a jesienią gdy dzień się skraca pani stan się pogarsza.
To polecam tego typu gadżety jeżeli tylko będzie pani je używała lecz nie jako następny mebel w domu :)
Przepraszam za żart i pozdrawiam.