Słyszenie pstrykania podczas biegu

Dzień dobry. Od jakiegoś czasu kiedy biegnę lub podbiegam słyszę w głowie (choć może to brzmieć dziwnie) pstrykanie przy każdym podskoku. Jest to taki cichy odgłos, jakby uderzanie paznokcia o paznokieć. Nie potrafię wskazać momentu, kiedy to się zaczęło. Czasami ustaje na moment i potem znowu rytmicznie stuka. Nie miałam żadnego urazu mechanicznego głowy. Mam 27 lat. Co to może być i jakie badania należałoby wykonać? Pozdrawiam serdecznie.

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Jeśli nie występują u Pani inne objawy to nie wymaga taki stan dalszej diagnostyki. Jeśli dolegliwości się nasilą (np. będzie to ciągły dźwięk), dołączy się ból głowy i inne objawy, należy skonsultować się z neurologiem.