Spłycenie lordozy a RTG

Witam! Proszę o opis zdjęcia RTG. Jest to zdjęcie kręgosłupa L-S. Odczuwam ból w tej okolicy od półtora roku, wykonuję regularnie ćwiczenia na spłycenie lordozy, jednak ból nasila się, nie jestem w stanie dłużej siedzieć, czy też się schylać. http://www.fotoszok.pl/show.php/1849451_ls.jpg.html - link do zdjęcia Pozdrawiam

Witam serdecznie. Niestety nie można otworzyć załączonego zdjęcia. Dodam jednak iż aby analizować RTG konieczny jest odpowiedni monitor i oprogramowanie pozwalające na edycję zdjęcia.