Sporadycznie synchroniczne serie fal wolnych

Witam serdecznie. Proszę o wyjaśnienie opisu badania EEG. Mój syn został skierowany na badanie z poradni sportowej (sporty walki). Wiek 12 lat. Opis: zapis w czuwaniu. Zróżnicowany przestrzennie. W odprowadzeniach ciemieniowo-potylicznych czynność podstawowa składa się z fal alfa o częst. 11Hz, amp. do 50uV. W okolicy czołowo-przednioskroniowo-czołowej obustronnie występują sporadycznie synchroniczne serie fal wolnych 7Hz amp do 100uV. RZ obecna HW i FS bez istotnego wpływu na zapis.

Sam zapis o niczym nie świadczy, należy dokładnie zbadań stan neurologiczny i analizować badanie, opis to sprawa subiektywna