Spóźniony i krótkotrwały okres

nie wiem co jest . okres mialam tylko niecaly dzien zwykle 4-5 dni i poza tym spoznil mi sie prawie 3 tyg co moze byc przyczyna?

Robert Markowski Ginekologia

W pierwszej kolejności trzeba wykluczyć/potwierdzić ciąże ( test ciażowy). Jeżeli to pierwszy taki incydent z wynikiem testu proszę się zgłosić do swojego ginekologa. Mogą być inne przyczyny (czynnosciowe, hormonalne) takiego zaburzenia