Stabilizator odcinka lędźwiowego u 55-latka

jestem 4 mies.po operacji kręgosłupa.stabilizator na odc.lędżwiowym.na 3 poziomach.wszystko przebiegało ok do czsu gdy wnuczowi zakładałem bucik i ukucnąłem.usłyszałem jakieś pyknięcie i teraz mam silny ból na przestrzał nisko w prawej stronie podbrzusza.Co robić?proszę o informacje.Czy mogła urwać się śruba?Czy mogę wykonać rtg?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza wykonującego zabieg lub na niego kierującego.