Stałe zmęczenie, brak energii u dorosłej osoby

WITAM OD KILKU DNIU TROCHE SIĘ MARTWIĘ GDYŻ JESTEM STALE ZMĘCZONA BRAKUJE MI ENERGI NAJCHETNIEJ BYM STALE TYLKO LEŻAŁA NIE CHCE MI SIĘ RANO WSTAC A RODZINĘ TYLKO ZBYWAM PRACE DOMOWE ODKŁADAM KAWA NIC NIE POMAGA NIE WIEM CO SIE DZIEJE ALE MUSZĘ COŚ Z TYM ZROBIC TYLKO NIE WIEM OD CZEGO ZACZAC PROSZĘ O POMOC

Mgr Ĺukasz Kielemnik

W tym, co pani piszę odczuwalnejest przeżywane przez panią napięcie i poczucie zmęczenia. Aby dokładnie określić problem w pani funkcjonowaniu proponuję odbyć konsultację u psychologa lub psychoterapeuty

Dzień dobry
Twoje objawy mogą być związane ze wieloma różnymi sytuacjami jakie nawarstwiały się przez dłuższy czas, możesz także mieć tzw osłabienie spowodowane jesiennym przesileniem lub początki depresji. Jeśli objawy będą się nasilać lub umocnią się w czasie to udaj się na rozmowę do psychologa w twojej okolicy, pozdrawiam.