Stan po wypadku a szanse na powrót do pełnej sprawności

Witam mój chłopak ma 18 lat miał wypadek . Chwile po wypadku był przytomny gdy trafił do szpitala uspali go w śpiaczke farmakologiczną . Nie ma żadnych innych obrażeń . Wczoraj lekarze powiedzieli ,że ma aksolanle uszkodzenie mózgu nie wiem dokładnie coś ,że się przesunął nie znam się na tym . Ale gdy do niego mówię lub go dotykam to reaguje ruszają mu się powieki i monitory wariują od wypadku minęły 3 dni . Czy ma szanse na wyjście z tego i życie jak normalny człowiek ? czy bedzie jak roślina

Mam nadzieję, że będzie dobrze. Prosze rozmawiać z Lekarzami w szpitalu
Bardzo ważny stały kontakt, bycie z pacjentem, dotyk, mówienie, nawet ulubiona muzyka; ale szczegóły trzeba ustalić z LEKARZAMI LECZĄCYMI
Pozdrawiam