Stan zapalny po operacji tętniaka aorty brzusznej

Jestem od 10 lat po operacji tętniaka aorty brzusznej/stend/.Obecnie okazało się,że mam stan zapalny Proszę powiedzieć czy i jak się to leczy.

Leczenie zachowawcze to znaczy leki przeciwzapalne, przeciwzakrzepowe i do rozważenia antybiotykoterapia. Leczeniem powinien zająć się chirurg naczyniowy.

Proszę udać się do poradni chirurgicznej. Przede wszystkim trzeba pobrać wymaz z rany i wtedy zastosować odpowiednie leczenie.

Z wyrazami szacunku
dr n.med.Marek Rodzeń
specjalista chirurg