Starania o ciążę a przyjmowanie Clostibegyt

STARAMY SIĘ Z MĘŻEM O dziecko,mam potwierdzona w czasie operacji endometriozę, od 2 miesięcy biorę lek Clostibegyt w pierwszym cyklu 1x1 od 5-9 dc, a w drugim juz 2x1, JEDNAK PRZECZYTAŁAM W ULOTCE ŻE LEK MOŻE POWODOWAĆ SZYBSZY POWRÓT I ,,ROZSIANIE ENDOMETRIOZY" a także słyszałam że endometrium staje się po nim cienkie a ja i tak mam już cienkie, w czasie usg napisano 28.04. o grubości 3,9 mm, a 30.06. o grubości obu wart 6,8 mm, norma jest od 7 mm. Czy sobie nie zaszkodzę braniem Clostybegytu?

Aleksander Ropielewski

Nie potrafie udzielić jednozacznej odpowiedzi bez informacji odnośnie dotychczasowego sposobu i przebiegu leczenia w kierunku niepłodności i endometriozy. Prosze o to pytać lekarza prowadzącego, który ma pełen obraz kliniczny Pani sytuacji.