Starania o dziecko a depilacja laserowa

Witam, staramy się z mężem o dziecko, ostatnia miesiączkę miałam 13.01.16 a 29.01.16r. poddałam się zabiegowi depilacji laserowej nóg, czy zabieg fototermolizy może mieć jakikolwiek wpływ na ewentualną ciążę?

Aleksander Ropielewski

Nie ma dodowdó aby stosowanie wspomnianego zabiegu było szkodliwe ponieważ nie prowadzono badań w takiej sytuacji dlatego dla bezpieczeństwa odradza się stosowanie depilacji laserowej w okresie ciąży.