Kiedy mogę zajść w ciążę po depilacji laserowej?

Od jakiegoś czasu chodzę na zabiegi depilacji laserowej. Planując ciąże trzeba odczekać jakiś wyznaczony okres od ostatniej depilacji? Czy jest to bezpieczne jeśli chodzi o płodność i w późniejszym czasie czy ma to jakiś negatywny wpływ na rozwój dziecka ?

Zabiegi są bezpieczne. Nie ma konieczności zachowania odstępu czasowego, nie ma też wpływu na płodność. Przeciwwskazana jest laserowa depilacja w trakcie trwania ciąży.