Starania o dziecko od 2 lat a problemy z tarczycą

Witam staramy się z mężem od 2 lat o dzidzię niestety bez skutku.Od pół roku po wykonanych badaniach okazało się że mam problem tarczycą za duże miałam tsh co wiąże się z braniem na nią tabletek po 2 tyg spadła do normy i do tej pory się utrzymuje.Jak również od pół roku miałam w miare regularny okres czasem spóźniło się jeden lub dwa dni. Teraz natomiast dostałam tydzień wcześniej jakiej plamienia jakby zaczynał się okres ale tak do końca to jeszcze nie jest on.czy mogłam zajść w ciąże?

Witam,

powinna Pani wykonać w tej sytuacji test ciążowy, aby rozwiać wątpliwości.

Problemy z niedoczynnością tarczycy mogą i zwykle zaburzają prawidłowy cykl miesiączkowy.

pozdrawiam!