Starania o dziecko po odstawieniu leku Paroxinor

Witam serdecznie z końcem sierpnia przestałam przyjmować lek Paroxinor po jakim czasie od odstawienia leku moza zacząć starania o dziecko? Pozdrawiam

Poziom w krwi zmniejsza się o połowę po ok 1 dobie. 4-5 dniu powinno wystarczyć aby większość leku została usunięta. Proszę jednak pamiętać, że w trakcie odstawiania parksetyny mogą pojawiać się działania niepożądane. Aby je zminimalizować należy odstawiać po ok 10mg / tydzień.