Stosowanie Bromergon a brak miesiączki

witam.biore lek bromergon od 16.10, a powinnam dostac okres 14.10 niestety nie dostalam miesiaczki do dzis,a nie jestem w ciazy, bo robilam test.mam jeszcze od lekarza ginekologa duphaston i moje pytanie polega na tym czy moge brac duphaston razem z bromergonem czy oddstawic ten lek i zaczac duphaston..nie wiem co robic. Prosze mi pomoc..pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.