Stosowanie Differin na problemy trądzikowe

Witam. Od miesiąca stosuję Differin na moje problemy z trądzikiem. Nie są one poważne, lecz bardziej przeszkadza mi fakt, iż stale mam jakiegoś nieprzyjaciela na twarzy. Mój dermatolog zalecił mi Differin, który niestety, ale nie przynosi oczekiwanych efektów. Może i chwilowo jest lepiej, ale za godzinę pogarsza się, a za dwie jest tak jak wcześniej a nawet i gorzej. Nie wiem czy przestać kurację, czy jednak czekać na efekty. Nie wystąpiło u mnie wcześniej nadmierne łuszczenie cery.

Differin powinno się stosować co najmniej przez 3 miesiące, żeby stwierdzić jego skuteczność. Należy stosować się do metody aplikacji (na suchą skórę, wieczorem, raz dziennie). Nie pisze Pani jak długo stosuje lek. Jeśli krótko to proszę stosować zalecenia i lekarza i uzbroić się w cierpliwość.

Prosze dać sobie 3-4 miesiące czasu i jak po tym okresie nie będzie poprawy można wtedy lek zmienić. Można również wykonać zabiegi peelingów medycznych aby stan skóry szybciej się poprawił.