Stosowanie Estmar a długie krwawienie

Witam przyjmuje lek antykoncepcyjny estmar( jestem po poronieniu 9 tyg płodu w lutym) w drugim tyg brania tego leku dostalam okresu który juz trwa drugi tydz...czy to normalne? Niestety wizyta u lekarza jest możliwa dopiero w następnym tygodniu. Proszę o porade...

Aleksander Ropielewski

Nie jest to normalne i wskazane jest leczenie oraz odstawienie estmaru.