Stosowanie leków na torbiel w zatoce szczękowej

witam wrocilem wlasnie od lekarza ordynatora w moim miescie lecze sie u niego juz pol roku zjadlem juz metypred pronasal2x proxacin 2x amoksiklav sinupret i jeszcze jakeis tabletki ale nie pamietam nazwy teraz mi przepisal nasometin , mam torbiel w zatoce szczekowej , nie chce brac lekow jestem 2 mies po przegrodzie i mam jaskre niedoczynnsc tarczycy i luszczyce podwyzszone aso 500 i eozynofile 9 a norma 6 juz od pol roku czy jest jakis lekarz ktory mi pomoze a nie tylko leki i leki ? przyjade

Piotr Pilarski

Nie znam lekarza, który nie stosuje leków. Może chirurg szczękowy.

Pozdrawiam.