Stosowanie leków na wyregulowanie cyklu u 43-latki

W związku z planowanym wyjazdem wakacyjnym w dniu 23.07.2016.r. aby wyregulować okres miałam przepisany Duphaston i Zoely . > okres - 5.o5.2016 > Duphaston od 18.05. do 27.05. > okres-31.05. brałam Duphaston od 13.06. do 22.06 po 22.06. nie dostałam okresu a już powinnam brać Zoely do 14.07 (wg rozpiski na recepcie) Proszę o radę, moja p.doktor jest na urlopie (autoresponder poczty) (43 lata ,nieregularne okresy)

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie mozna okreslić odpowiednie dalsze postępowanie.