Nieregularne miesiączki i stosowanie leków a planowanie ciąży

Witam. Mam 23 lata i dosc nieregularne miesiaczki. od 3 miesiecy biore witamine e i kwas foliowy, miesiaczki sa ale nadal trasznie nieregularnie w odtepach 16 lub 20 dni, przez 7 lat zaden lekarz nie potrafil mi wyregulowac tego, co mam robic planujemy dziecko z partnerem a ja juz trace nadzieje na bycie normalna kobieta, zastanawiam sie nawet nad przestaniem brania tych lekow i znowu byc bez okresu, poddaje sie ze wszystkim w tych kwestiach

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że konieczne jest wykonanie dodatkowych badań. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.