Stosowanie leków na wysunięty dysk i rwę kulszową

Dzień Dobry Mam na imie Marta 34 lata i mieszkam w Uk i prosze o pomoc.Mam wysuniety dysk co uciska na nerwy (zlapala mnie rwa kulszowa) lekarz rodzinny daje coraz nowe silniejsze leki obecnie biore Dicloflex Gabapentin Diazepam Tramadol Paracetamol a od siebie jeszcze magnez z witB6 i Aspargin czy te leki nie ida ze soba w interakcje co moze mi zaszkodzic ? Niby powinnam byc spiaca bardziej rozluzniona a tak naprawde to rece i glowa mi sie trzesie dodam ze sama robie w domuCwiczeniaRozciagajace

Leczenie i rehabilitację dobiera się indywidualnie do pacjenta.
Leczenie jest najczęściej długotrwałym i złożonym procesem. Na podstawie informacji uzyskanych w procesie diagnozowania ( objawy, badanie przedmiotowe, wynik badań obrazowych), lekarz koordynujący podejmie decyzje co do dalszego postępowania.
Może ono obejmować farmakoterapię, zabieg termolezji, blokadę terapeutyczną, znieczulenie zewnatrzoponowe. Zabiegi te służą zmniejszeniu dolegliwości bólowych i umożliwieniu intensywnej rehabilitacji. Rehabilitacja może być wspomagana zabiegami akupunktury lub TENS .
Czasami wskazane jest leczenie operacyjne.