Stosowanie leków nowej generacji przy cukrzycy typu 2

Jestem zainteresowany lekami nowej generacji przy cukrzycy typu-2. Proszę o wskazania, działanie, skuteczność oraz dostępność. Jakie trzeba spełnić warunki aby zlecił je lekarz.

Formuła portalu wyklucza udzielenie pełnej odpowiedzi na tak zadane pytanie - wykład ok. 3 godzin.
To jest kwestia do przedyskutowania z Pana diabetologiem na wizycie.