Stosowanie luteiny w 20. tygodniu ciąży a wskazania do stosowania probiotyku

Jestem w 20 tygodniu ciąży. Mam przepisaną luteinę dopochwowo 2 razy dziennie, stosuję ją rano i wieczorem. Z racji że jestem podatna na infekcję chciałabym stosować probiotyk. Czy mogę stosować probiotyk dopochwowy? Jeśli tak to kiedy go zażywać?

Lek. Tomasz Budlewski

Nie ma stwierdzonych interakcji między podanymi lekami. Proponuję zażywać Probiotyk zgodnie z zaleceniami producenta