Stosowanie maści Diprosalic w przypadku zaczerwienienia żołędzi lub grzybicy

czy moge stosować masć DIPROSALIC w przypadku zaczerwienia zołędzia , złuszczaniu sie lub frzybicy POZDRAWIAM

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Diprosalic zdecydowanie nie jest dobrą maścią na tego typu dolegliwości, a w szczególności grzybicę. Sugeruję konsultację ze specjalistą dermatologiem lub urologiem, który wdroży właściwe leczenie.