Stosowanie tabletek Sylvie 20 i pomięcie 13. i 14. tabletki antykoncepcyjnej

Biore tabletki sylve20. W drugim tygodniu czyli tabletkę 13 i 14 zapomniałam wziąć. Wziełam je kolejnego dnia jak sobie przypomniałam, 2 na raz i później kolejną czyli 15 o stałej porze. Ostatni raz kochałam się z niedziele czyli dzień przed zapomnianymi tabletkami. Zauważyłam niewielkie krwawienie. Jakie jest ryzyko ciąży ? Czytałam ze drugi tydzien blistra jest najbezpieczniejszy i ze jednak ryzyko ciązy jest niewielkie, czy to prawda ?Od tego czasu nie kochałam się z chłopakiem. czekam na odp

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej ryzyko ciąży jest nie wielkie. Ale niestety nie zerowe.