Stosowanie tabletek Vibin Mini a plamienia

Witam Chciałam prosić o radę, chodzi mi o to,że biore tabletki antykoncepcyjne Vibin bo mam PCOS i wzięłam już te żółte tabletki i jestem teraz przy białych tabletkach tzw. tabletki placebo i dzisiaj będę brała 3 tabletkę, w ulotce przeczytałam, że krwawienie pojawia się na 2 albo 3 dzień gdy przyjmuje się tabletkę placebo,no a ja dzisiaj będę brała 3 i jeszcze nie wystąpiło krwawienie czy to krwawienie może wystąpić przy 5 tabletce placebo? denerwuje sie, Bardzo proszę o odpowiedz szybką

Aleksander Ropielewski

Zdarza się, że plamienie występuje nieco później lub w ogóle się nie pojawia. Jeżeli jest to zjawisko jednorazowe nie ma powodu do niepokoju.