Stosunek 4 dni przed wystąpieniem miesiączki a ryzyko ciąży

Odbyłam stosunek dn 23 sierpnia 4 dni przed miesiączka po tych 4 dniach dostałam okres czy mimo miesiączki moglam zajść w ciążę podczas stosunku mając 27,30 dniowe cykle

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli współżyła Pani bez zabezpieczenia, ryzyko ciąży istnieje, choć jest niewielkie. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży sugeruję wykonanie testu ciążowego.