Stosunek po 9. tabletce antykoncepcyjnej 5 miesięcy po porodzie a możliwość ciąży

Dzien dobry mam pytanie jestem 5 miesięcy po porodzie od niedawna dokładnie od 10dni zaczęłam brac tabletki antykoncepcyjne kleodina mieszkam w Niemczech pierwszego dnia plamienia wzięłam pierwsza tabletkę z pierwszego opakowania i krwawienie nasiliło sie 9 dnia gdy już byłam po 9 tabletce wspolzylam z mężem stosunek był do końca czy moge byc w ciazy ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji ryzyko ciąży jest znikome. W razie wątpliwości proszę wykonać test.