Ryzyko ciąży po zażyciu 9 tabletek antykoncepcyjnych

Dzien dobry mam pytanie jestem po porodzie 5 miesięcy od 10 dni zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne kleodina ponieważ mieszkam w Niemczech w 1 dniu miesiaczki tak zwane plamienie wzięłam tabletkę z pierwszego opakowania pózniej miesiaczka sie rozwinęła i trwała 8dni w 9 dniu brania tabletek wspolzylam z mężem stosunek odbył sie do końca i moje pytanie jest takie czy moge byc w ciazy ? Tabletki biore o równej godzinie codziennie czyli 18:00

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji ryzyko ciąży jest znikome. W razie wątpliwości proszę wykonać test.