Zmiana godzin w przyjmowaniu tabletek antykoncepcyjnych i nieregularne miesiączki a ryzyko ciąży

Biore pierwsze opakowanie tabletek anty VIBIN zapomniałam 10 tabletki ale wziełam ja rano powinnam je brac o 20 a czasami zapominam i biore 23 24,pozniej brałam normalnie w 15 dniu kochałam sie z moim chłopakiem bez zapezpieczenia i doszedł we mnie, po stosunku wziełam tab bo była 20sta, mam problemy z jajnikami i nie mam reguralnej miesiaczki, czy moge byc w ciazy ?? Bardzo prosze o pomoc.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w opisanej sytuacji jest dość mała, jednak nie mogę jej wykluczyć , gdyż pominiecie tabletki może zaburzać ochronę antykoncepcyjną.