Ryzyko ciąży po stosunku bez zabezpieczenia a stosowanie drugiego opakowania tabletek antykoncepcyjnych

Rozpoczęłam drugie opakowanie tabletek antykoncepcyjnych 18.09, a 22.09 zapomniałam wziąć tabletki a 23.09 odbyłam stosunek z mężem bez zabezpieczenia wychodzi na 12 dzień cyklu. Jakie jest ryzyko ciąży??? Dziękuje z góry za pomoc.
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie. Pominięcie tabletki w okresie bezpośrednio przed stosunkiem może predysponować do ciąży. Czy przyjęła Pani tabletkę w 22.09 oraz z 23.09?? Proponuję wykonać test ciążowy w 14 dni po stosunku. Szansa na ciąże jest mała ale warto to wykluczyć.