Struktura miąższu normoechogenna, jednorodna w USG tarczycy

proszę o interpretacje wyniku usg tarczycy struktura miąższu normoechogenna, jednorodna.na granicy pł.lew. i cieśni widoczne ognisko hipoechogenne niejednorodne o wym.7,8x5,9x9mm unacz,typ II.( i w 2014 r miałam biopsję tego guzka treść białkowa (THYI) a teraz zrobiło się "nieco niżej słabo różnicujący się obszar o mieszanej echoge w.7x5,9x7,3 mm" kontrola za pół r. czy powinnam zrobić wcześniej biobsję? albo jakie badania powinnam zrobić, Nadmieniam że jestem po operacji złośl.guza piersi Beata

Proszę się zgłosić do lekarza prowadzącego celem ustalenia postępowania.,