Zapytaj lekarza

1 , 0 2 5 , 0 7 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Stwardniała skóra na penisie

Witam. Mam problem ostatnio zauważyłem , że zrobił mi się osad(tak jakby warstwa na penisie, to znaczy skóra mi stwardniała i widzę że to schodzi powoli, uważam że to jest spowodowane nie dokładnym spłukaniem płynu do kąpieli, skóra robi sie bardzo twarda na napletku i na główce kiedy jest sucha. Jak najszybciej ściągnąć ten "osad" bo zauważyłem że schodzi to stopniowo tak jakby skóra schodziła.Nie odczuwam z tego powodu bólu poza dziwnym uczyciem twardej skóry.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Opryszczkowe "zimno"

Wywołana przez wirus HSV-1, pojawia się często w początkowym okresie choroby i objawia pieczeniem czy swędzeniem skóry ? mowa o opryszczce wargowej. Doktor Marcin Ambroziak udziela odpowiedzi na pytanie, dlaczego opryszczka często zostaje nazywana zimnem.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Być może jest to wynik infekcji grzybiczej. Podejrzewam, że najlepszym wyjściem w tej sytuacji będzie udać się do dermatologa-wenerologa w celu obejrzenia zmian oraz ustalenia rozpoznania. Po ustaleniu przyczyny problemu będzie można wdrożyć odpowiednie leczenie (np. antybiotyk, lek przeciwgrzybiczy). Niestety w tej chwili trudno powiedzieć coś więcej.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Witam, Poproszę zdjęcie na http://www.medevac.net.pl/zadaj-pytanie/ Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy