Swędzenie skóry i wędrujące bąble

Mam 49lat , od kilku miesiecy mam problem ze skora. Moja skora swedzi mne bardzo czesto ,I nie moge odgadnac dlaczego? Na poczadku, wyskakiwaly mi jakies bombelki i zaczerwieniona skora w kolo, jakby mnie pogryslo stado komarow. Wyskakiwaly na calym ciele, ale nie zawsze.Nieraz, tylko w pewnych miejscach, tak jakby sie przerzucaly. Raz mam na udach,pozniej na rekach , czasem na brzuchu a najczesciej na szyi .Kiedy sie podrapalam bomble wychodzily jeszcze wiecej, a na dodatek widoczne byly pregi

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane reakcją alergiczną. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl