Swędzenie skóry w okolicy odbytu

Od około 1 - 1,5 miesiąca swędzi mnie skóra w okolicy odbytu. Swędzenie nasila się szczególnie wieczorem. Smarowałem się już wcześniej około 2 tygodnie maścią Lidoposterin, a od tygodnia stosuję Procto-Hemolan w kremie. Niestety swędzenie nie ustępuje. Wcześniej miałem niewielkie problemy z hemoroidami, ale to ustało. Proszę o poradę.

Lek. Tomasz Budlewski

Bardzo proszę z powyższymi objawami zgłosić się do lekarza. Początkowo proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Niestety bez badania nie można nic więcej radzić.