Szansa na wyleczenie po usunięciu czerniaka

Witam ... Moj mąż miał czerniaka 2mm na ramieniu , kiedy sie tym dowiedział jeszcze w tym samym dniu go usunal. Czekamy na wyniki . I w związku z tym mam pytanie czy ma szansę na wyleczenie? Bardzo proszę o odpowiedź.

Mam za malo danych o stopniu zaawansowania klinicznego czerniaka , ale szanse na wyleczenie są zawsze - inaczej nie istniałyby kliniki zajmujące sie leczeniem tego nowotworu - nieprawdaż??? zż