Szerokie rozstępy po cesarskim cięciu

witam jestem 3 lata po cc na brzuchu mam szerokie rozstepy ostatnio bardzo mocno zostalam uderzona w te blizny z drzwi od samochodu w wyniku czego jedna blizna zostala rozcieta a reszta blizn jest bardzo sina czy sa jakies powody do niepokoju?

Proszę dbać o ranę po rozcięciu żeby prawidłowo się wygoiła, krwiaki po uderzeniu są reakcją naturalną i powinny zejść po kilku dniach. Wchłanianie zasinień pomoże przyśpieszyć żel lub maść z arniką. Niepokojące może być sytuacja kiedy będą zbyt długo się utrzymywać - wtedy proszę zgłosić się do poradni.

serdecznie pozdrawiam
IJ

Dzień dobry,

Niestety nie widzę Pani rozcięcia więc ciężko cokolwiek napisać w tej sprawie. Jeśli jest Pani zaniepokojona wyglądem rozcięcia radzę skonsultować się z lekarzem. W celu spłycenia tzn zmniejszenia widoczności rozstępów polecam serie zabiegów z wykorzystaniem lasera frakcyjnego eCO2.

Pozdrawiam serdecznie.