Szpotawość stopy wykryta w 34. tygodniu ciąży

Witam miałam na początku ciąży badania prenatalne, które wyszły bardzo dobrze teraz jestem w 34 tyg. ciąży i lekarz stwierdził że dziecko ma mało miejsca i jedna stopka może być szpotawa, ale tez nie koniecznie. Chciałabym się dowiedzieć, kiedy po urodzeniu zgłosić się do ortopedy i czy da się to w miarę szybko wyleczyć ?

Szanowna Pani, przede wszystkim proszę się nie stresować . Przedstawione wątpliwości są jedynie podejrzeniami. Po urodzeniu dziecka w przypadku wątpliwości co do kształtu stóp dziecka proszę udać się do kontroli ortopedy dziecięcego. W pierwszych tygodniach po urodzeniu dziecka. I życzę aby ta wizyta nie była w ogóle potrzebna. Pozdrawiam